Naujos pilietinio ugdymo medžiagos pristatymas-mokymai

  • Pradžios Data: lapkričio 6, 2014
  • Pabaigos Data: lapkričio 6, 2014
  • A. Vienuolio g. 4, Vilnius, Lietuva

Naujos pilietinio ugdymo medžiagos pristatymas-mokymai

Maloniai kviečiame į projekto „Kuriame Respubliką“ parengtos naujos pilietinio ugdymo medžiagos bendrojo lavinimo mokykloms pristatymą – mokymus, kurie vyks lapkričio 6 d., ketvirtadienį, Vilniuje, Konferencijų centre „Dainava“ (A. Vienuolio g. 4).

Renginyje pristatoma ir mokykloms naudotis siūloma pilietinio ugdymo medžiaga yra paremta didžiausio Lietuvoje pilietiškumo ugdymo projekto „Kuriame Respubliką“ patirtimis ir geriausiais mokyklų įgyvendintų veiklų pavyzdžiais. Projekto metu vaikai ir jaunuoliai iš beveik visos Lietuvos įvardijo ir praktiškai sprendė opiausias savo bendruomenių ir visos valstybės problemas. Jų patirtimi paremta ugdymo medžiaga – tai idėjiniai ir dalykiniai pasiūlymai, skirti mokykloms, norinčioms sėkmingiau ugdyti savo mokinių pilietiškumą, sustiprinti savo bendruomenę, padaryti jos gyvenimą savarankiškesnį, prasmingesnį ir įdomesnį, tvirčiau susieti jį su Lietuvos Respublikos kūrimu.

Renginio dalyviai bus supažindinti ne tik su aktualia ugdymo medžiaga, bet ir su jos praktinio panaudojimo būdais. Mokymuose bus pristatoma ši naujai parengta medžiaga:

  • Neformalaus pilietinio ugdymo gairės, skirtos mokyklos gyvenimui atnaujinti ir savarankiškai mokyklos bendruomenei ugdyti;
  • Moduliai, skirti mokinių pilietiškumui lietuvių kalbos ir istorijos dalykų pamokose ugdyti;
  • Mokytojų ir mokyklų bendruomenių kvalifikacijai tobulinti skirta mokymų programa (mokyklų vadovams ir švietimo centrų atstovams).

Į renginį maloniai kviečiame registruotis bendrojo ugdymo, profesinių mokyklų istorijos, lietuvių kalbos, pilietinio ugdymo ir kitų dalykų mokytojus, mokyklų administracijos darbuotojus ir švietimo centrų atstovus.

Registracija vyksta iki spalio 30 d. paspaudus šią nuorodą: https://docs.google.com/a/civitas.lt/forms/d/1zB8TG5EUUJ2-OiX10pEFXc3tCZWHHJhIfWASVLuSieQ/viewform?c=0&w=1

Daugiau informacijos apie mokymus čia.

Daugiau informacijos apie projektą – www.kuriamerespublika.lt.

es zenkliukas