Mokymai jaunimui Giedraičiuose „Kaip stebėti politikų darbą?“

  • Pradžios Data: gegužės 29, 2017
  • Pabaigos Data: gegužės 29, 2017
  • Širvintų gatvė 16, Giedraičiai, Lithuania

Mokymai jaunimui Giedraičiuose „Kaip stebėti politikų darbą?“

Domėtis politika, net jei kol kas dar neturi teisės balsuoti – kiekvieno savo ateitimi besirūpinančio žmogaus reikalas. Juk tie, kuriuos išrenkame, priimdami valstybinius sprendimus paliečia kiekvieno iš mūsų kasdienybę. Tačiau domėjimasis, priešingai dažnai praktikai, nereiškia vien pasipiktinimo reiškimo. Tad , besirūpindami savo ir valstybės ateitimi, galime daugiau nuveikti?

Prieš rinkimus vertiname politikų pažadus ir stengiamės pasirinkti mūsų lūkesčius labiausiai atitinkančius politikus. Tačiau po rinkimų praėjus vos keliems mėnesiams, parlamentarų programas, pažadus, o dažnai ir darbą linkstame pamiršti iki kitų rinkimų. Visgi, jei norime atliepesnių bei atsakingesnių politikų, stebėti jų darbą turėtume nuolat. Kaip šią stebėseną atsakingai, išsamiai ir konstruktyviai galima atlikti?

Pilietinės visuomenės institutas ir iniciatyva „Žinau, ką renku“ kviečia Molėtų r. jaunimą į mokymus, skirtus pasirengti politikų stebėsenai.

Laukiame Jūsų susitikime gegužės 29 d., 11 val. Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijoje!

PVI logo LT resize   Logas su uzrasu tamsiam fone

Mokymus ves Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologės, dėstytojos Jogilė Ulinskaitė ir dr. Ieva Petronytė.

Mokymai organizuojami įgyvendinant projektą „Lietuvos Seimo rinkimų stebėsena“, remiamą Erasmus+.

erasmus+logo