Mokymai jaunimui Švenčionyse „Kaip stebėti politikų darbą?“

  • Pradžios Data: gegužės 23, 2017
  • Pabaigos Data: gegužės 23, 2017
  • Vilniaus g. 2, Švenčionys, Lithuania

Mokymai jaunimui Švenčionyse „Kaip stebėti politikų darbą?“

Domėtis politika, net jei kol kas dar neturi teisės balsuoti – kiekvieno savo ateitimi besirūpinančio žmogaus reikalas. Juk tie, kuriuos išrenkame, priimdami valstybinius sprendimus paliečia kiekvieno iš mūsų kasdienybę. Tačiau domėjimasis, priešingai dažnai praktikai, nereiškia vien pasipiktinimo reiškimo. Tad , besirūpindami savo ir valstybės ateitimi, galime daugiau nuveikti?

Prieš rinkimus vertiname politikų pažadus ir stengiamės pasirinkti mūsų lūkesčius labiausiai atitinkančius politikus. Tačiau po rinkimų praėjus vos keliems mėnesiams, parlamentarų programas, pažadus, o dažnai ir darbą linkstame pamiršti iki kitų rinkimų. Visgi, jei norime atliepesnių bei atsakingesnių politikų, stebėti jų darbą turėtume nuolat. Kaip šią stebėseną atsakingai, išsamiai ir konstruktyviai galima atlikti?

Pilietinės visuomenės institutas, iniciatyva „Žinau, ką renku“ bei Švenčionių rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia Švenčionių jaunimą į mokymus, skirtus pasirengti politikų stebėsenai.

Laukiame Jūsų susitikime gegužės 23 d., 10 val. Švenčionių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje!

 

PVI logo LT resize   Logas su uzrasu tamsiam fonesvencioniu-bibl-logo

Mokymus ves Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologės, dėstytojos dr. Ieva Petronytė ir Jogilė Ulinskaitė.

Mokymai organizuojami įgyvendinant projektą „Lietuvos Seimo rinkimų stebėsena“, remiamą Erasmus+.

erasmus+logo