Mokymai jaunimui Kėdainiuose „Kaip stebėti politikų darbą?“

  • Pradžios Data: gegužės 24, 2017
  • Pabaigos Data: gegužės 24, 2017
  • Josvainių g. 40, Kėdainiai, Lithuania

Mokymai jaunimui Kėdainiuose „Kaip stebėti politikų darbą?“

Domėtis politika, net jei kol kas dar neturi teisės balsuoti – kiekvieno savo ateitimi besirūpinančio žmogaus reikalas. Juk tie, kuriuos išrenkame, priimdami valstybinius sprendimus paliečia kiekvieno iš mūsų kasdienybę. Tačiau domėjimasis, priešingai dažnai praktikai, nereiškia vien pasipiktinimo reiškimo. Tad , besirūpindami savo ir valstybės ateitimi, galime daugiau nuveikti?

Prieš rinkimus vertiname politikų pažadus ir stengiamės pasirinkti mūsų lūkesčius labiausiai atitinkančius politikus. Tačiau po rinkimų praėjus vos keliems mėnesiams, parlamentarų programas, pažadus, o dažnai ir darbą linkstame pamiršti iki kitų rinkimų. Visgi, jei norime atliepesnių bei atsakingesnių politikų, stebėti jų darbą turėtume nuolat. Kaip šią stebėseną atsakingai, išsamiai ir konstruktyviai galima atlikti?

Pilietinės visuomenės institutas, iniciatyva „Žinau, ką renku“ bei Kėdainių švietimo pagalbos tarnyba kviečia Kėdainių jaunimą į mokymus, skirtus pasirengti politikų stebėsenai.

Laukiame jūsų susitikime gegužės 24 d., 15 val. Kėdainių švietimo pagalbos tarnyboje!

PVI logo LT resize        Logas su uzrasu tamsiam fone

Mokymus ves Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologės, dėstytojos dr. Ieva Petronytė ir Jogilė Ulinskaitė.

Mokymai organizuojami įgyvendinant projektą „Lietuvos Seimo rinkimų stebėsena“, remiamą Erasmus+.

erasmus+logo