Mokymai jaunimui Utenoje „Kaip stebėti politikų darbą?“

  • Pradžios Data: gegužės 22, 2017
  • Pabaigos Data: gegužės 22, 2017
  • Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, Maironio gatvė, Utena, Lithuania

Mokymai jaunimui Utenoje „Kaip stebėti politikų darbą?“

Domėtis politika, net jei kol kas dar neturi teisės balsuoti – kiekvieno savo ateitimi besirūpinančio žmogaus reikalas. Juk tie, kuriuos išrenkame, priimdami valstybinius sprendimus paliečia kiekvieno iš mūsų kasdienybę. Tačiau domėjimasis, priešingai dažnai praktikai, nereiškia vien pasipiktinimo reiškimo. Tad , besirūpindami savo ir valstybės ateitimi, galime daugiau nuveikti?

Prieš rinkimus vertiname politikų pažadus ir stengiamės pasirinkti mūsų lūkesčius labiausiai atitinkančius politikus. Tačiau po rinkimų praėjus vos keliems mėnesiams, parlamentarų programas, pažadus, o dažnai ir darbą linkstame pamiršti iki kitų rinkimų. Visgi, jei norime atliepesnių bei atsakingesnių politikų, stebėti jų darbą turėtume nuolat. Kaip šią stebėseną atsakingai, išsamiai ir konstruktyviai galima atlikti?

Pilietinės visuomenės institutas, iniciatyva „Žinau, ką renku“ bei Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka kviečia Utenos jaunimą į mokymus, skirtus pasirengti politikų stebėsenai. Mokymų metu susitiksime ir tiesiogiai klausimus galėsime užduoti ir Utenos vienmandatėje apygardoje išrinktam Seimo nariui Edmundui Pupiniui.

Laukiame jūsų susitikime gegužės 22 d., 13 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje!

PVI logo LT resize    Logas su uzrasu tamsiam fone     utenos-biblioteka-logas

Mokymus ves Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologės, dėstytojos dr. Ieva Petronytė ir Jogilė Ulinskaitė.

Mokymai organizuojami įgyvendinant projektą „Lietuvos Seimo rinkimų stebėsena“, remiamą Erasmus+.

erasmus+logo