CIVITAS Šilalėje: „Pilietinis ugdymas – koks jis turėtų būti?“

  • Pradžios Data: vasario 3, 2016
  • Pabaigos Data: vasario 3, 2016
  • Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija, Struikų gatvė, Šilalė, Lietuva

CIVITAS Šilalėje: „Pilietinis ugdymas – koks jis turėtų būti?“

Maloniai kviečiame Jus į du Civitas klubo Šilalėje susitikimus su Donatu Pusliu – politologu, apžvalgininku, interneto dienraščio Bernardinai.lt vyr. redaktoriumi. Renginiai vyks 2016 m. vasario 3 d. (trečiadienį) 12:30 val. (mokiniams) ir 14:00 val. (mokytojams, mokinių tėvams) Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje, Struikų g. 1.

Civitas klube lektorius kartu su vietos bendruomene diskutuos tema „Pilietinis ugdymas: koks jis turėtų būti“. D. Puslys dalyvavo programoje „Renkuosi mokyti“ bei kelis metus dirbo mokytoju skirtingose mokyklose. Pristatydamas savo, kaip istorijos mokytojo, užduotį, D. Puslys rašė: „Istorijos tikslas yra ugdyti sąmoningą, dorą, pilietiškai ir politiškai apsisprendusią asmenybę. Asmenybę, kuri suprastų savo pasirinkimų svarbą, ant kiekvieno iš mūsų pečių gulančią atsakomybę už savo šalies, bendruomenės ateitį.“

donatas puslys  EEA+Grants+-+JPG

***
Renginys organizuojamas įgyvendinant projektą “Sąmoningas ir aktyvus piliečių dalyvavimas viešajame gyvenime”, finansuojamą Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO programos Lietuvoje.